Kyiv

Ви знаходитесь тут? Kyiv

Вибрати населений пункт України

+38 063 404 11 33

Консультація та замовлення за телефонами

Графік роботи

08:00 - 22:00

Найближчим часом, коли ви зможете отримати своє замовлення

знижкиувійтиобранеКошик

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

  1. При отриманні замовлення Ви завжди можете відмовитися від будь-якого доставленого товару, відповідно до Закону України про права споживачів.
  2. Відповідно до Закону України про захист прав споживачів алкогольна, тютюнова продукція не підлягає поверненню.
  3. Товари групи "суперфреш" і "заморожена продукція" перевіряються в день доставки і в присутності кур'єра. До таких товарів відносяться:
  • свіже м'ясо і риба;
  • фрукти овочі;
  • Ковбасні та делікатесні вироби без вакуумної упаковки;
  • Заморожена продукція

Якщо Ви виявили товар неналежної якості, Ви можете зателефонувати / написати нам, і отримати заміну товару або повернення коштів. Команда нашого інтернет-магазину обов'язково допоможе вирішити будь-яку ситуацію. Ви завжди можете зв'язатися з нами одним із таких способів:

по телефону: +38 063 404 11 33;

по електронній пошті: [email protected]

  • Наявність товару перевіряється також у день доставки, і в разі невідповідності, просимо Вас звернутися на горячею лінію або написати на пошту
  • Відповідно до Закону України про захист прав споживачів повернення товару можливий тільки при збереженні Чека і зіпсованого товару.

Вимоги до товарів, що підлягають поверненню

Для повернення або заміни Вам необхідно надати товар, придбаний в нашому інтернет-магазині, і обов'язково оригінал документа, що підтверджує отримання та оплату покупцем товару (видаткова накладна, товарний чек, квитанції і т.д.).

Повернення коштів

Після отримання товару та підтвердження, що вимоги до повернення дотримані, і необхідні документи - заповнені, ми повернемо Вам гроші, або зробимо заміну товару неналежної якості. Повернення грошей здійснюється тим же способом, яким Ви оплатили замовлення. Зверніть увагу, що при оплаті банківською картою, термін повернення грошових коштів залежить від політики установи, яке випустило карту. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», повернення товару можливий тільки за умови збереження чека і невідповідного товару.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Постанова про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Підписуйтесь на знижки і рекомендації: